Konsultacja dietetyczna

Konsultacja dietetycznaPodczas konsultacji wstępnej, która trwa 90 minut sporządzamy bardzo dokładny wywiad żywieniowy i zdrowotny, dokonujemy pomiarów. Podczas tej samej wizyty ustalamy dokładny plan dietetycznej interwnecji i jeśli osoba nawet nie zdecyduje się na dłuższe prowadzenie, to zawsze wychodzi z wizyty z zaleceniami ogólnymi, które na jej oczach modyfikujemy pod kątem uzyskanych od niej informacji, tak aby mogła nawet po tej jednorazowej wizycie już rozpocząć wdrażanie naszych dietetycznych zaleceń.

Jeśli osoba zdecyduje się na program żywieniowy, którego czas trwania uzależniamy od rodzaju problemu i wielu innych czynników (o szacunkowym czasie trwania informujemy podczas pierwszej konsultacji), to zapraszamy na wizyty kontrolne podczas których prowadzona przez dietetyka osoba otrzymuje indywidualne zalecenia żywieniowe, dokładną rozpiskę produktów zalecanych i przeciwskazanych, przepisy różnych potraw oraz inne wskazówki i zalecenia opracowane na podstawie wspólnie ustalonego planu działania.

Oprócz tego, przez cały czas programu żywieniowego przygotowujemy różne autorskie formularze z ćwiczeniami, które pomogą samodzielnie tworzyć własny jadłospis i uporać się z trudnościami w stosowaniu zaleceń żywieniowych np. z jedzeniem dużej ilości słodyczy wieczorami. Jesteśmy dostępni dla naszych Klientów 24h na dobę. Odpowiadamy mailowo na pytania, udzielamy rad tak, aby nawet w momentach słabszej motywacji każdy nasz Klient wiedział, że jest pod fachową opieką.

Dla nas szczególnie istotne są rezultaty w stosowaniu diety (jest to najdoskonalsza reklama naszej firmy dietetycznej), dlatego jeśli okazuje się, że prowadzona osoba ma różnego rodzaju trudności, sporządzamy kilkudniowy jadłospis interwencyjny, który wliczony jest w cenę pakietów. Jeśli osoba już na początku sama stwierdzi, że musi mieć gotowy jadłospis, jest on dodatkowo płatny zgodnie z cennikiem. Zawsze jednak przekonujemy, aby spróbować najpierw naszej metody, która przede wszystkim stawia na efekty długotrwałe.

Sprawdź nas a przekonasz się, że „bycie na diecie” nabierze zupełnie nowego znaczenia!

 

Komentarze zablokowano.