Baszar El-Helou
Dietetyk medyczny

Naszym celem jest przekazanie wiedzy dietetycznej w sposób praktyczny, tak aby osoba, która do nas trafia potrafiła samodzielnie komponować swój jadłospis.

Wiele dostępnych diet w mediach daje natychmiastowy efekt, niestety jest on często krótkotrwały i kosztem utraty zdrowia. Z doświadczenia wiemy, że uzyskanie i utrzymanie optymalnej masy ciała oraz poprawa stanu zdrowia wiążą się z indywidualnym, kompleksowym podejściem. Dzięki naszej strategii stawiającej przede wszystkim na edukację, staramy się aby osoba, która do nas trafia potrafiła jeść smacznie, radziła sobie w trudnych sytuacjach np. bankiety, imprezy okolicznościowe, wyjazdy za granicę, robiła zakupy spożywcze bardziej świadomie oraz gotowała w sposób smaczny uwzględniając zasady zdrowego odżywiania się.

Jesteśmy przygotowani do pracy z ludźmi cierpiącymi na różne jednostki chorobowe wymagające specjalnego sposobu żywienia również kobietami przygotowującymi się do ciąży, ciężarnymi, karmiącymi, sportowcami oraz dziećmi.

Zapraszamy nie tylko osoby, które mają problem z otyłością lub nadwagą ale również te, które pragną dowiedzieć się więcej na temat prawidłowego sposobu odżywiania się.

 

Komentarze zablokowano.