90-minutowe wspólne zakupy z dietetykiem, który poradzi jakich pułapek dietetycznych unikać w sklepach spożywczych, poszuka „skarbów dietetycznych” czyli takich produktów spożywczych, których nie powinno zabraknąć w spiżarce oraz podpowie jak przygotować  listę zakupów w zależności od trybu życia oraz potrzeb żywieniowych całej rodziny.

Kuchenne porządki „raz na zawsze” to 90-minutowa wizyta dietetyka, który poradzi jakich produktów spożywczych warto się pozbyć a czego nie powinno zabraknąć aby uporządkowana kuchnia ułatwiła pracę nad nowym zdrowszym trybem życia. Porządki obejmują spiżarnię, szafki kuchenne, lodówkę, naczynia oraz sprzęt AGD. Dodatkowo podczas wizyty wspólnie sporządzana jest lista zakupów zarówno produktów spożywczych jak i sprzętu AGD która ułatwi zapoczątkowanie nowego stylu gotowania i odżywiania się.

 

2-godzinne warsztaty wspólnego gotowania z dietetykiem w domu klienta, podczas których przedstawiane są nowe, smaczne sposoby przyrządzania dobrze znanych produktów i potraw, tak aby zainspirować do twórczego eksperymentowania w kuchni zgodnie z zasadami zdrowego odżywiania uwzględniając przy tym indywidualne preferencje smakowe.

Warsztaty dietetycznego gotowania z dziećmi „Kolorowy Widelec” to dietetyczna usługa stworzona specjalnie z myślą o najmłodszych. Para dietetyków wprowadza dzieci w fantastyczną podróż do najgłębszych zakamarków kuchni zachęcając je do kulinarnego eksperymentowania. „Kolorowy Widelec” to usługa wyróżniająca się zabawną formą edukacji dzieci na temat zdrowego odżywiania przeprowadzaną przez dietetyków medycznych.